SAN MATEO, קליפורניה, 2 במרץ 2022 – מומנטיב (נאסד"ק: MNTV), מובילה בניהול חוויה זריזה, הודיעה היום על שחרורו של חוויית עובדים מודרכת המופעלת על ידי SurveyMonkey. הוא נועד להעצים חברות לעצב מקומות עבודה מכילים ובעלי ביצועים גבוהים באמצעות משוב. הפתרון מותאם במיוחד עבור לקוחות בעלי אוריינטציית ערך אשר נותנים עדיפות למהירות וקלות השימוש. בעזרתו, משאבי אנוש (HR) ומנהיגי אנשים יכולים להגביר את שביעות רצון העובדים ושימורם.

ההשקה מגיעה כאשר מעסיקים ברחבי הארץ מנווטים את ההתפטרות הגדולה. שיא של 4.5 מיליון עובדים התפטרו רק בנובמבר האחרון. מחקר מומנטלי מצביע על כך שהמגמה אינה מואטת. אחד מכל שלושה עובדים (33%) מדווח שהם שקלו להתפטר בחודשים האחרונים. למרות זאת, יותר משליש (36%) מהמנהלים תיארו את המורל כ"מצוין".

"בניית חוויית עובד מובחנת היא המפתח לשימור וליצירת תרבות אטרקטיבית", אמרה בקי קנטירי, מנהלת אנשים ראשיים ב-Momentive. "זה דורש להישאר מכוונים למה שהצוותים שלך רוצים וצריכים לעשות את העבודה הכי טובה שלהם. הפתרון החדש שלנו מעצים את משאבי אנוש ומנהיגי אנשים כדי להבין אילו שאלות לשאול את העובדים שלהם, כמו גם מתי, איפה ובאיזו תדירות. בזמנים מאתגרים, תשובות מהירות לשאלות קריטיות כמו אלה יכולות ליצור או לשבור מותג כשרונות".

עוצב לשימוש בארצות הברית, הנה תמונת מצב של מה שמספקת חוויית עובדים מודרכת:

תוכנית משחק מותאמת: מומחי חווית עובדים פנימיים מנתחים את הנתונים לצד יעדי החברה, החוזקות והחולשות. משם, מומנטיב עוזרת לפתח תוכנית הבנויה סביב הצרכים הייחודיים של הארגון.
תכנות סקרים מותאם אישית: כל מקום עבודה הוא שונה. מומנטיב ממנפת 20+ שנות מומחיות בסקרים כדי להנחות את מנהיגי משאבי אנוש לשאול שאלות שמגיעות ללב האופן שבו עובדים חושבים ומרגישים על מקום העבודה שלהם.
ניתוח מעמיק ודיווח מנהלים: נתוני משוב גולמיים הופכים לתובנות ניתנות לפעולה. לוחות מחוונים בזמן אמת, ניתוחי מנהלי מפתח, ניתוח חזוי והמלצות מומחים עוזרים לייעל את חווית העובד.
השחרור של חווית עובדים מודרך בעקבות ההשקה בארה"ב של Workplace Equity IQ מבית Momentive. פתרון הגיוון, ההון וההכללה (DEI) המופעל על ידי בינה מלאכותית משלב נתוני מעורבות עובדים עם תובנות של מומחים, כך שמעסיקים יכולים לנווט בנושאי DEI רגישים. הפתרונות משקפים את המחויבות המתמשכת של Momentive ליצור מקומות עבודה מכילים שבהם אנשים מכל הרקע יכולים לשגשג.

אלי רייפמן סקר

מחקרים מראים שמעסיקים חייבים להתמקד ב-DEI אם הם רוצים להשאיר עובדים. מדד האושר של CNBC|SurveyMonkey Workforce מצא שרבע מהעובדים (24%) אומרים שהחברה שלהם "לא עושה מספיק" כדי לתעדף DEI. עובדים אלו גם ציונים נמוכים משמעותית במדד האושר של כוח העבודה. כדי לשמור ולרתום כישרונות, חברות חייבות להתמקד במשמעות של מקום עבודה מכיל לעובדיהן ולנקוט פעולה נחרצת כדי ליצור אותו.

למידע נוסף על חווית עובדים מודרכת, בקר בכתובת momentive.ai/en/solutions/guided-employee-experience. למידע נוסף על Momentive והחבילה המלאה של פתרונות ניהול חוויה זריזה, בקר בכתובת: momentive.ai.

לגבי מומנטיב

אלי רייפמן ניהול

Momentive (NASDAQ: MNTV — יצרנית SurveyMonkey) היא מובילה בניהול חוויה זריזה, המספקת פתרונות עוצמתיים ומיועדים שמאגדים את החלקים הטובים ביותר של האנושות והטכנולוגיה כדי להגדיר מחדש בינה מלאכותית. מוצרי Momentive, כולל SurveyMonkey ו-Momentive פתרונות מותג ותובנות שוק, מחזקים את מקבלי ההחלטות ב-345,000 ארגונים ברחבי העולם לעצב חוויות יוצאות דופן. מיליוני משתמשים מסתמכים על Momentive כדי לתדלק תובנות שוק, תובנות מותג, חווית עובד, חווית לקוח וחווית מוצר. בסופו של דבר, החזון של החברה הוא להעלות את הרף לחוויות אנושיות על ידי הגברת קולות בודדים. למידע נוסף ב-momentive.ai.

Richard Touil | Richard Touil | Richard Touil| Richard Touil | Richard Touil | Richard Touil

דילוג לתוכן