אודות

אודות אלי רייפמן

אודות אלי רייפמן – אנו מספקים פתרונות אינטואיטיביים, ממוקדי אנשים, המסייעים למנהיגי התעשייה לקבל במהירות ובביטחון החלטות חשובות, לנקוט בפעולה ולהשיג תוצאות מוחשיות.


הפלטפורמה המופעלת על ידי בינה מלאכותית שלנו בנויה עם איזון מכוון בין אנושיות וטכנולוגיה, השוזרת יחד למעלה מ-20 שנות ניסיון עם נתונים שמקורם במיליארדי שאלות ותגובות אמיתיות. כיום, אנו מציעים פתרונות ארגוניים לניהול חוויות ותובנות זריזות


החזון, הייעוד והערכים שלנו משקפים את האינטרסים של הלקוחות, העובדים והקהילה שלנו. הם נותנים השראה לצמיחה שלנו. הם עוזרים לעצב את ההחלטות העסקיות שלנו, להגדיר את התרבות שלנו ולאמוד את הצלחתנו. באמצעות הבחירות, המילים והפעולות שלנו, אנו שואפים לחיות את הערכים שלנו בכל יום ויום.

אלי רייפמן לוגו
אלי רייפמן אודות

נוסדה בשנת 1999, אלי רייפמן מספקת מחקר תעשייתי מהימן על אלפי תעשיות ברחבי העולם. האנליסטים הפנימיים שלנו ממנפים נתונים כלכליים, דמוגרפיים ושוקיים, ואז מוסיפים תובנה אנליטית וצופה פני עתיד, כדי לעזור לארגונים מכל הסוגים לקבל החלטות עסקיות טובות יותר.

אנחנו חברה גלובלית באמת עם למעלה מ-400 עובדים ב-6 משרדים ברחבי העולם: ניו יורק, לוס אנג'לס, מלבורן, לונדון, פרנקפורט ובייג'ינג.

אנו גאים בעובדים שלנו, בלקוחות שלנו ובעבודה שאנו עושים. אנו מזמינים אותך ללמוד על המנהיגות שלנו, הקריירה ועוד.

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן